S svými dvěma dětmi žiji ve městě Bruntál. Kdo neví kde se nachází, je to asi 20 km od nejvyšší hory Hrubého Jeseníku Pradědu.


                            

     Snažíme se vést děti k lásce, přírodě a zvířatům. Věnujeme se především vysokohorské turistice, horolezectví, jeskyňářství a dalším sportům. Nebudu vše jmenovat. Zkrátka máme rádi vše, co je spojené s přírodou a aktivním pohybem.

 

                            


                           

 

                          

 

      Často trávíme volné víkendy na naší chalupě, která se nachází na úpatí Rychlebských hor v okrese Jeseník. Je to krásném prostředí s malebnými zákoutími plnými skal, starých zatopených lomů a krásnými výhledy do širokého okolí.

 

 

                                                                                                                                                

 

             

Proč právě husky?

     Dlouho jsme o tom uvažovali. Siberian byla jasná volba nejen pro jeho vlastnosti a taky proto, že se skvělě hodí pro naše sportovní aktivity. Tak došlo k činu a my jsme si zamluvili štěně u skvělé chovatelky Báry Grdinové  v její chovatelské stanici B G´s Phantasia. Sledovali jsme jejím prostřednictvím narození štěňátek,  jejich první kroky. Po dlouhém očekávání jsme si 2.1.2012  jeli pro našeho huskyho "Angella La Fox B G´s Phantasia".  

     A to je začátek našeho příběhu s naším prvním siberianem.

 

 

                        

 

 

Jaký je náš cíl ?

     Nemáme žádnou prioritu. Hlavní je, užít si každý den a nezáleží na tom, co chcete se huskym dělat a jaké s ním máte úmysly. Plány se plánují, husky je mění.  My trénujeme na závody psích spřežení, dále na canincros a dogtreking. Mino jiné jezdíme na výstavy. Ale co je hlavní, všechno je hlavně zábava, tak si ji užíváme.

 

 

 Krajská výstava Zlín 2012

 

 

 

Cross Country Mid Janovičky 2013

 

 

 

Dogtrekking Šlapanický vlk Moravským krasem 2013.

 

  Často si beru na závody i fenku Angii, nebo Grace.  Ve třech se to lépe táhne. Aneb, když jeden husky nestačí.

 

 

 

Radíkov 2013.

 

 

 

Horská výzva 2014.

 

   Současnou dobou se naše závodní sezóna posunula na celý rok. Věnujeme se canicrossu, dogtrekkingu, pullingu, ultramaratonům a v neposlední řade také závodům psích spřežení na suchu a sněhu.
Horská výzva Jeseníky 2015.

 

 

Horská výzva Krušné hory.